Najpopularniejsze artykuły i publikacje Tu znajdziesz wiedzę
ESET Smart Security

ESET Smart Security 9 - zobacz, czy warto po niego sięgnąć
Krótko po premierze do redakcji Dziennika Internautów dotarły dwa programy: ESET NOD32 Antivirus 9 i bardziej rozbudowany ESET Smart Security 9, oba przeznaczone do ochrony komputerów użytkowników domowych i małych firm. Sprawdziliśmy, co mają do zaoferowania.

Wejdź teraz...
Pisz Szybko

Opanuj szybkie pisanie na klawiaturze
Zacznijmy od tego, że pisać bezwzrokowo może nauczyć się każdy! Tutaj nie trzeba wkuwać, czy rozumieć. Tutaj wystarczy Twój zapał do zdobycia nowej, przydatnej umiejętności. Aby opanować bezwzrokowe pisanie na klawiaturze, nie napiszę nic oryginalnego, należy: ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Należy uzbroić się w cierpliwość, ambicję i NIE PODDAWAĆ SIĘ!

Wejdź teraz...
excel Excel błąd schowka

Excel 2013 Błąd - "Nie można otworzyć schowka"
Jak pozbyć się błędu? Po pewnym czasie używanie Office'a 2013 podczas kopiowania i wklejania pojawia się komunikat "Nie można otworzyć schowka". Program czasami nie pozwala skopiować wykresu lub fragmentu arkusza do np. programu MS Word lub do innego miejsca w skoroszycie. Program zawiesza się, pojawia się powyższy komunikat i po kliknięciu przycisku OK pozwala na kopiowanie.

Wejdź teraz...
AutoCAD AC wsp. bezw.

AutoCAD - rysowanie obiektów, współrzędne bezwzględne
Tutorial opisuje jak narysować obiekt za pomocą linii wykorzystując współrzędne punktów na obiekcie. AutoCAD to oprogramowanie do projektowania wspomaganego komputerowo (CAD), które służy do precyzyjnego kreślenia, projektowania i modelowania 2D i 3D z wykorzystaniem brył, powierzchni, obiektów siatki, funkcji dokumentacji i innych.

Wejdź teraz...
Nowoczesne aplikacje Nowocz. aplik.

"Nowoczesne aplikacje Padlet, Canva, Testportal w pracy nauczyciela" M. Pelczar (30zł)
Publikacja opisująca w jaki sposób można wykorzystać nowoczesne aplikacje w pracy nauczyciela informatyki jak również innych przedmiotów.

Wejdź teraz...
Nowoczesne aplikacje CorelDRAW-podstawy

"CorelDRAW podstawy i przygotowanie pod ploter" M. Pelczar (60zł)
Książka opisuje podstawowe narzędzia programu, uczy rysowania prostych kształtów tj. kwadrat, łuki, fale i tych bardziej skomplikowanych, przygotowuje grafikę do wycinania na ploterze.

Wejdź teraz...

Back to Top